Welcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome


 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лияна с нова биографична песен

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 48
Join date : 30.01.2010

Лияна с нова биографична песен Empty
ПисанеЗаглавие: Лияна с нова биографична песен   Лияна с нова биографична песен I_icon_minitimeВто Дек 14, 2010 10:44 pm


Лияна е готова с поредния си завладяващ хит, носещ провокативното заглавие "Пак лъжа". Музиката и аранжиментът са на композитора Мартин Биолчев, а за текста се е погрижила самата Лияна. "Пак лъжа" е една от първите песни, записани в студиото на DJ Ники, който се грижи за доброто настроение във фолк клуб Help.

"Предварително ще отговоря на въпроса дали песента е свързана лично с мен и моя живот – да, текстът е изцяло биографичен. "Пак лъжа" е посветена на всички онези измислици и лъжи, изписани и изречени по мой адрес през последните няколко месеца. Те неизбежно дадоха своето отражение върху душевното ми състояние, но същевременно успяха да ме направят по-силна", споделя Лияна и добавя, че през годините се е научила да превръща всеки негатив в позитив и вярва, че всичко онова, което не ни убива, ни прави по-силни.

Предстои заснемането на видеоклип към песента. Всички фенове на певицата ще се могат да се насладят на лентата към "Пак така" до десетина дни. Парчето и клипът ще са специален празничен подарък от Лияна за всички нейни почитатели.

Песента можете да чуете в раздела на форума с песни
Върнете се в началото Go down
https://musicplacebg.bulgarianforum.net
 
Лияна с нова биографична песен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лияна - Пак Лъжа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Welcome :: Свободна Зона :: Новини-
Идете на: